Rekrutujemy Junior Project Managera

Poszukujemy Junior Project Managera (praca zdalna, pełny etat)

Od 2004 roku zajmujemy się profesjonalną obsługą językową firm i instytucji. Specjalizujemy się w tłumaczeniach prawno-ekonomicznych dla banków, kancelarii prawnych i międzynarodowych korporacji. 

W VIVALANG wierzymy w to, że ludzie są ważni. Dotyczy to relacji z członkami naszego zespołu, tłumaczami i klientami. A jeśli przy tym działamy na siebie inspirująco – i zamiast wieczoru przed telewizorem wybierzemy godzinny trucht w lesie, a kubek kawy chętnie zastąpimy gorącą czekoladą – to tym lepiej. ;-)

Jeśli:

 • skończyłeś/-aś studia wyższe
 • masz doświadczenie zawodowe B2B w pracy biurowej – min. 1 rok
 • jesteś organizacyjnym/-ą ninja i masz umiejętności pracy pod presję czasu
 • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office
 • znasz j. angielski na poziomie minimum średniozaawansowanym
 • lubisz pracować zdalnie

A także jesteś:

 • optymistycznie nastawiony/-a do świata
 • dokładny/-a, skrupulatny/-a, terminowy/-a
 • masz wysoką kulturę osobistą i języka 

Dołącz do naszego zespołu, a otrzymasz:

 • atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na umowę B2B, umowę zlecenie lub UoP
 • ciekawą pracę w profesjonalnym zespole w miłej atmosferze
 • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne 

U nas będziesz odpowiedzialny/-a za:

 • koordynowanie zleceń w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych (w tym: przygotowywanie wycen dla klientów, przekazywanie zleceń tłumaczom, weryfikatorom, technikom, grafikom, poprawianie formatowania w dokumentach i inne),
 • zadania administracyjne (w tym: wystawianie faktur, miękka windykacja i inne) 

Prześlij nam swoje CV na adres praca@vivalang.pl z dopiskiem „junior PM” w temacie i dołącz klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VIVALANG Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Lindego 1c, 30-148 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0001071593, NIP: 6772502590, REGON: 527040483 (zwaną dalej "VIVALANG") w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy w VIVALANG.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VIVALANG  w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych na stanowiska pracy w VIVALANG.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 

Administratorem Państwa danych osobowych jest VIVALANG Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Lindego 1c, 30-148 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0001071593, NIP: 6772502590, REGON: 527040483 (zwana dalej "VIVALANG");

Cele i podstawa przetwarzania: W związku ze złożeniem przez Państwa dokumentów aplikacyjnych na stanowisko pracy w VIVALANG, Państwa dane osobowe są przetwarzane w następującym celu: wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko pracy w VIVALANG (podstawa z art. 6 ust 1 lit. c RODO – w zakresie przetwarzania danych w zakresie wynikającym z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, podstawa z art. 6 ust 1 lit.a RODO – w zakresie przetwarzania danych w zakresie szerszym niż wynikający z powszechnie obowiązujących przepisów prawa);

Pouczenie o prawach: przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pełna treść obowiązku: www.vivalang.pl/rodo 

Wstecz
Preloader