Kabiny symultaniczne

Kabiny i aparatura symultaniczna to najważniejszy element wyposażenia międzynarodowej konferencji, która wymaga zatrudnienia tłumaczy symultanicznych. Od ich jakości zależy sprawny przebieg spotkania oraz wrażenia gości, a także komfort pracy samych tłumaczy! Dlatego decydując się na zorganizowanie konferencji z użyciem kabin i specjalnej aparatury, warto wybrać urządzenia najwyższej jakości.

Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, którym dysponujemy, umożliwia niezależną obsługę wielu konferencji równolegle. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy: dwu- i trzy osobowe dźwiękoszczelne kabiny dla tłumaczy, nowoczesne cyfrowe odbiorniki Bosch Integrus

Kabiny do tłumaczeń symultanicznych

Kabiny do tłumaczeń symultanicznych są nieodzownym elementem spotkań, kongresów czy konferencji międzynarodowych. Odpowiednio dobrane kabiny ułatwiają pracę tłumaczom i lektorom poprzez zapewnienie im izolacji od otoczenia, a tym samym zachowanie pełnej koncentracji, która jest niezbędna w trakcie tłumaczenia symultanicznego czy konsekutywnego.

Kabiny dostępne w naszej ofercie doskonale sprawdzą się w charakterze narzędzia ułatwiającego pracę tłumaczom. Proponowane przez nas kabiny są dwu oraz trzyosobowe, a także oczywiście dźwiękoszczelne, dzięki czemu zapewniają tłumaczom i lektorom najwyższą jakość warunków pracy. Dodatkowo kabiny są lekkie, łatwe w transporcie oraz montażu i demontażu. 

Aparatura do tłumaczeń ustnych

Słuchawki oraz mikrofony to obowiązkowy element wyposażenia tłumacza ustnego. Słuchawki, w które wyposażony jest tłumacz, powinny być bardzo dobre jakościowo, ponieważ to właśnie za ich pośrednictwem dociera do niego tekst wygłaszany przez prelegenta. Słuchawki powinni posiadać również uczestnicy wydarzenia, zwłaszcza, jeśli konferencja jest tłumaczona na kilka różnych języków lub kiedy część osób biorących udział w spotkaniu woli słuchać przemówienia w oryginale.

Drugim elementem aparatury jest specjalny mikrofon, za pomocą którego tekst dociera do tłumacza. Również to urządzenie powinno działać bez zakłóceń. Dlatego w naszej ofercie aparatury symultanicznej posiadamy jedynie urządzenia sprawdzonych marek, których użycie jest gwarancją sukcesu tłumacza podczas konferencji. 

Służymy fachowym doradztwem

Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie przygotowań i cały czas czuwamy nad sprawnym przebiegiem konferencji. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z konsultantami z Działu Konferencyjnego pod adresem konferencje@vivalang.pl, którzy doradzą w wyborze sprzętu i przedstawioną Państwu naszą ofertę.

Wybrane elementy systemu:

Dwuosobowa kabina dla tłumaczy

kabina-dla-tlumaczy (1)
 
Bezprzewodowy odbiornik marki Bosch dla uczestnika konferencji

bezprzewodowy-odbiornik-marki-bosch  
 
Słuchawki dla uczestnika konferencji

sluchawki
 

Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie przygotowań i cały czas czuwamy nad sprawnym przebiegiem konferencji.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z konsultantami z Działu Konferencyjnego pod adresem konferencje@vivalang.pl, którzy doradzą w wyborze sprzętu i przedstawioną Państwu naszą ofertę.

Chcesz wiedzieć więcej o naszej firmie?

Napisz do nas

Przejdź do kontaktu
Preloader